Situatieschets ONS Julianadorp

18 juni 2022


Al ruim drie jaar is onze vereniging aangesloten bij het ONS (Ontspanning, Natuur & Sport) project. Na een aantal grote stappen waaronder een samenwerkingsovereenkomst tussen de aangesloten partijen, het haalbaarheidsonderzoek door de gemeente en een positief geluid vanuit de provincie, kunnen we nu ook een beeld laten zien van de mogelijke invulling van het terrein.

Het betreft een situatieschets van hoe het terrein er uit zou kunnen zien, hierin zijn de wensen en eisen van alle partijen meegenomen en dit zal het praatplaatje worden voor de komende periode. We doen dit voor de toekomst van onze vereniging én voor de toekomst van ons mooie dorp. Uiteraard zijn wij heel erg benieuwd naar jullie reacties. 

Graag reacties naar [email protected]

Nieuwscategorieën


Reacties

Jan-ibo Steunenberg 24-06-2022 12:21

Prachtig!

Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen